Adrian Zalesko Fotograf

O mnie. Czyli Adrian Zalesko Fotograf

Hej, nazywam się Adrian, a ten na zdjęciu wyżej to ja. Mieszkam w Starogardzie Gdańskim. Lubię fotografować. Piję kawę od czasu do czasu, piłka nożna, wraz z całym sportem nie jest zbytnio czymś, czym się fascynuję. Wolę jakieś tematy IT, jak nowości że świata programowania, arduino i Rpi. Na co dzień chodzę sobie do pracy na etat w pobliskiej miejscowości. A po niej jest, albo jakaś nauka, czy odpoczywanie z rozwiązywaniem codziennych wyzwań świata na przemian. 😀 Generalnie nie jestem typem gbura, raczej otwartą osobą na różne tematy, więc podczas rozmowy szybko ze mną nawiążesz kontakt, i nie lubię podczas spotkań słowa Pan. Jak coś, mów do mnie zwyczajnie po imieniu. 😉

Początek mojej fotografii.

Za aparatem uganiam się od października 2017 roku, był to czas, kiedy rozpoczynałem fotografię. Pierwszy ślub, który fotografowałem odbył się pół roku później, a konkretniej drugi mojej mamy. Wtedy jeszcze nie miałem zamiaru wykonywać zdjęć weselnych, ponieważ nie jestem imprezowym typem człowieka. W kwietniu tego samego roku, tydzień później po wstawieniu ogłoszenia fotograficznego na słynny lokalny portal, zadzwonił telefon. Ze słuchawki telefonu usłyszałem krótkie pytanie, czy mam czas na konkretny termin, jako że pewna firma potrzebuje fotografa na cito. Ja w odpowiedzi, pytając się, czy to jest ślub cywilny, który w Polsce jest często uważany za ślub „mniej ważny” dostałem odpowiedź ze stanowczym „Tak”, a ja jednocześnie się mniej takich ceremonii obawiałem, więc zgodziłem się na wykonanie kilku zdjęć trwających tam z około 30 minut. Takim to sposobem trafiłem na pierwszą ceremonię zaślubin w kościele, z weselem do 1:00. 😀 Wiem, co myślisz, ale udało się! Naprawdę nie wyszło najgorzej.

Portrety i sesje fotograficzne.

Tutaj krótko. Tego typu zdjęcia zaczynałem wykonywać na tzw. spontanie, często znajomym. Pierwsze sesje zdjęciowe jakie robiłem były typu Low Key, u mnie w pokoju. Reszta sesji często jest plenerowa. Jeżeli jesteś zainteresowany/a takimi zdjęciami wpadnij tutaj fotoad_pl.maxmodels.pl

Jak umawiam się z klientami?

Szczerze, na tę chwilę preferuję jakąś kawiarnię i sugeruję to samo klientom. Jest to miejsce, gdzie, poznając siebie nawzajem czujemy się tak samo nieswojo. Jednocześnie zawsze jest to miejsce, gdzie istnieje możliwość zamówienia dawki kawy, czy też ciastek i uniknięcia niezręcznej ciszy. 🙂 Jeżeli chodzi o miasto, zawsze daję ten wybór Parom i klientom. Nie ma problemu, by przykładowo klienci, czy też narzeczeni razem przyjechali do Starogardu Gdańskiego, bądź ja w wyznaczone miejsce.

Kontakt.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, zapraszam na mojego Facebooka. Link poniżej. Tam znajdziesz więcej sesji fotograficznych.

Adrian Zalesko profil – www.facebook.com/zalesko.adrian
Adrian Zalesko strona Facebook – www.facebook.com/fb.fotoad
Tel: 723459015
e-mail: adrianzalesko@gmail.com

Wróć na Blog- Adrian Zalesko – fotograf

Link do Bloga – https://www.fotoad.pl/